Szkolenia IT

Prowadzimy szkolenia w trybie stacjonarnym oraz internetowym.

Szkolenia stacjonarne

Cyklicznie organizujemy szkolenia z tematyki powiązanej m.in. z projektowaniem, tworzeniem oraz zarządzaniem stronami i systemami opartymi o www.

NAPISZ DO NAS

Szkolenia odbywają się w naszym biurze w Warszawie, przy ul. Narbutta 22. Prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów i odbywają się w małych (maksymalnie 8-osobowych) grupach, dzięki czemu każdemu możemy zapewnić indywidualne podejście oraz możliwość czerpania z doświadczeń naszych trenerów – praktyków z wieloletnim doświadczeniem w programowaniu, tworzeniu stron i wszystkim co z IT związane.

Szkolenia internetowe

Uruchomiliśmy cykliczne szkolenia techniczne m.in. z tematyki związanej z projektowaniem, tworzeniem oraz zarządzaniem stronami i systemami opartymi o www.

NAPISZ DO NAS

Szkolenia odbywają się przez internet, z wykorzystaniem platformy przekazującej na żywo obraz wideo oraz dźwięk z sali szkoleniowej, wraz z zawartością ekranu trenera. Uczestnicy mają możliwość aktywnego uczestnictwa w szkoleniu z wykorzystaniem wygodnego chata, istnieje też możliwość pobrania przebiegu szkolenia w formie filmu, co pozwala wracać do kluczowych zagadnień w dowolnym terminie.

Kursy realizowane są w nowatorskim modelu, w którym płatności dokonywane są online za poszczególne zajęcia, nie za cały kurs. Pozwala to kursantom optymalnie i wygodnie wybierać ścieżkę zajęć.

Szkolenia indywidualne

Elastycznie dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klientów: firm, organizacji oraz osób prywatnych. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie w terminie, w tematyce oraz lokalizacji określonej przez Klienta.

POBIERZ LISTĘ SUGEROWANYCH TEMATÓW

W celu umówienia zakresu oraz warunków kursu, prosimy o kontakt z nami pod adresem szkolenia@createIT.pl . Na życzenie udostępnimy nasze referencje.

Szkoliliśmy

Jesteśmy tutaj: