Kariera

Dołącz do nas!

Pociąga Cię świat projektowania i implementacji stron, systemów, aplikacji internetowych oraz mobilnych? Czekamy właśnie na Ciebie! Szukamy osób, które mają ciekawe pomysły i chcą pracować w zespole pełnych pasji programistów. Jesteśmy fascynatami, którzy napędzają się pracą w IT. Uwielbiamy rozwój i najnowsze trendy!
Warto z nami pracować!

PUSZEK COLI DZIENNIE
FILIŻANEK KAWY TYGODNIOWO
LITRÓW WODY MIESIĘCZNIE
% ZADOWOLONYCH PRACOWNIKÓW

Pracujemy dla klientów z całego świata. Zaoferujemy Ci możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach oraz szereg wewnętrznych szkoleń, dzięki którym posiądziesz unikatową wiedzę. U nas nigdy nie będzie nudno, ponieważ zapewnimy Ci nieograniczony dostęp do zimnych i ciepłych napojów oraz strefę chillout z Piłkarzykami i Playstation. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczny czas pracy.

Brzmi fajnie? Widzisz się w naszym zespole? Nie wahaj się wysłać swojego CV.

Aktualnie poszukujemy:

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za obsługę portfela klientów z całego świata oraz współpracę z działem deweloperskim.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie — warunek konieczny;
  • doświadczenie w obsłudze klienta;
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług z obszaru IT, głównie systemów opartych o web oraz stron internetowych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole i wysokie zaangażowanie;
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń;
  • samodzielność i inicjatywa.

Oferujemy:

  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach i pracę w międzynarodowym środowisku;
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwości rozwoju zawodowego;
  • szkolenia wewnętrzne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczną formę zatrudnienia — sam wybierasz co najbardziej Ci się opłaca;
  • luźną i koleżeńską atmosferę;
  • strefę chillout z piłkarzykami i Playstation;
  • świeże owoce, nieograniczony dostęp do zimnych i ciepłych napojów;
  • nowe biuro w zielonej okolicy w pobliżu Wisły;
  • bezpłatny parking dla rowerów i samochodów.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV z nazwą stanowiska w tytule na adres rekrutacja@createIT.pl. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia nas na stronie www.createit.pl oraz na FB:  www.facebook.com/createITpl.

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i umieszczenie w bazie danych createIT  s.c. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesów i projektów rekrutacyjnych, realizowanych przez createIT  s.c. obecnie oraz w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883). Jednocześnie potwierdzam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych, do ich uzupełniania, uaktualniania oraz żądania usunięcia w każdym terminie.”

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za skład projektów stron internetowych z języka HTML 5 / CSS 3 do szablonu WordPress w języku PHP5. Poszukujemy osób o dobrej znajomości wymienionych technologii i technik, które chcą się rozwijać poprzez współpracę z doświadczonym zespołem programistów.

Oczekujemy

  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio
  • Doskonała znajomość PHP5
  • Dobra znajomość HTML i CSS, JavaScript(jQuery)
  • Dobra znajomość platform WordPress
  • Umiejętność myślenia w sposób koncepcyjny
  • Umiejętność programowania obiektowego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie zaangażowanie
  • Profesjonalizm i nastawienie na cel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za skład projektów graficznych stron internetowych z formatu Adobe Photoshop (PSD) do języka HTML 5 / CSS 3 (bootstrap) / Javascript (jQuery). Poszukujemy osób o dobrej znajomości wymienionych technologii i technik, które chcą się rozwijać poprzez współpracę z doświadczonym zespołem programistów.

Oczekujemy

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio
  • Biegła znajomość HTML 5, CSS 3, Bootstrap framework
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript (jQuery)
  • Znajomość Adobe Photoshop w zakresie składu projektu graficznego
  • Znajomość PHP oraz platformy WordPress będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie zdolności komunikacyjne
  • Zdolności przywódcze – umiejętność pracy z menedżerami i innymi developerami

Osoba na tym stanowisku będzie pracować w zespole developerów dedykowanych do obsługi zagranicznego klienta. Zespół pracuje w Symfony już od wersji 0.9.6 i uruchomił dziesiątki projektów o światowym zasięgu.Głównym obowiązkiem kandydata będzie rozwijanie i utrzymanie aplikacji stworzonej we Framework Symfony 2. Będzie on uczestniczył w rozwoju aplikacji webowej a także tworzył dokumentację wykonanych zadań (PHPDoc).

Oczekujemy

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy z PHP/Symfony poparte portfolio
  • Bardzo dobra znajomość języka PHP (OOP)
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Symfony 2
  • Znajomość zagadnień związanych z XML, JSON
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji SVN/GIT
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie
  • Sumienność, terminowość
  • Znajomość JavaScript (jQuery/AngularJS) jak również metodologii Agile/SCRUM będzie atutem
  • Mile widziana znajomość środowiska Linux (Debian)

Napisz do nas! praca@createit.pl

ADRES EMAIL

WIADOMOŚĆ