Aplikacje Dla Biznesu

Tworzymy wszelkie oprogramowania, działające w oparciu o przeglądarkę internetową lub urządzenie mobilne.
Nasze doświadczenie w połączeniu z otwartością umysłu tworzy wartość, na której skorzysta Twój biznes.

Tworzymy zarówno standardowe strony internetowe, jak i te, które są wyzwaniem technologicznym i organizacyjnym.

Opracowaliśmy strony internetowe m.in. dla amerykańskiego Tom & Joe Inc, berlińskiego Fotodesign.AHA, jak również serię stron wizerunkowych dla holdingu Konig Stahl oraz Crowley Data Poland.

To nasza specjalność. Faza implementacji projektu jest jedynie jedną z wielu - chętnie z Tobą podyskutujemy o pomyśle, doradzimy najlepsze rozwiązania, zaprojektujemy aplikację, a następnie ją wykonamy, przetestujemy i wdrożymy. W późniejszym okresie zapewnimy Ci długofalowe wsparcie techniczne, zapewniając utrzymanie i rozwój oprogramowania.

W tym modelu wdrożyliśmy już kilkanaście platform: polską platformę aukcyjną Aukcjusz, amerykańską aplikację raportową Report Spark, międzynarodowy portal loteryjny Lottery Partner.

Przeprowadzimy analizę potrzeb, zrozumiemy jak działa Twój biznes, by wprowadzić oprogramowanie które realnie usprawni komunikację z kontrahentami biznesowymi oraz procesy wewnątrz Twojej firmy.

Stworzyliśmy platformę B2B dla poznańskiej firmy Lemon Art, platformę poświęconą rynkowi recyklingu, ułatwiającą współpracę producentów i odbiorców odpadów oraz serwis crowdfundingowy.

30% ruchu w internecie generują użytkownicy korzystający z urządzeń mobilnych. Musisz do nich dotrzeć, a my Ci w tym pomożemy tworząc aplikacje oraz gry na platformy Apple, Android oraz Windows.

Stworzyliśmy aplikację dedykowaną deweloperom aplikacji mobilnych, która umożliwia przekazywanie treści między twórcą a użytkownikiem.

Sprawny przepływ informacji wewnątrz organizacji to podstawa przewagi rynkowej. W przeciwieństwie do firm oferujących wdrażanie gotowych rozwiązań klasy CRM lub ERP, my stawiamy na rozwiązania w 100% dopasowane do charakterystyki firmy. To system ma być dostosowany do Ciebie, nie Ty do systemu.

Opracowaliśmy, wdrożyliśmy i utrzymujemy system intranet m.in. dla firmy Koenig Stahl.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak specyficzne są projekty realizowane ze środków unijnych. Sami byliśmy beneficjentem programu 8.2 POIG, pracowaliśmy przy ok. 20 projektach dotowanych z programu 8.1 oraz 8.2. Oprócz stworzenia odpowiedniej dokumentacji przed- i powykonawczej oraz implementacji projektu, szczególnie przykładamy uwagę do zgodności oprogramowania z wnioskiem oraz założeniami projektu. Na życzenie klienta uczestniczymy również w kontrolach instytucji finansującej dotację.

Pracowaliśmy przy 7 projektach finansowanych z programu POIG 8.1. oraz przy 6 POIG 8.2.

lat NA RYNKU
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW UE
PROJEKTÓW ZAKOŃCZONYCH SUKCESEM
% POWRACAJĄCYCH KLIENTÓW

Szukamy najlepszych rozwiązań

Nie oczekujemy, że powiesz nam jak zrealizować projekt. To my doradzimy Tobie, jakie wybory są najlepsze.

Rozumiemy Biznes

Dogłębnie analizujemy Twój biznes, szukając dróg usprawnienia go. To więcej, niż zwykłe tworzenie oprogramowania.

Mamy doświadczony zespół

Nasi specjaliści przez ostatnie 10 lat pracowali zarówno przy projektach o światowym, jak i lokalnym zasięgu.

Zależy nam na Tobie

Liczymy na długotrwałe relacje z naszymi Klientami. Wierzymy, że zadowolony Klient sprawi, że i my będziemy zadowoleni.

Jesteśmy pasjonatami

My po prostu lubimy to, co robimy. Uwielbiamy patrzeć, jak dzięki naszym rozwiązaniom nasi Klienci odkrywają nowe horyznoty!

Mamy otwarte umysły

Zawsze chętnie przedyskutujemy z Tobą nowe pomysły, nowe rozwiązania. U nas nie ma CZY, u nas jest JAK.

 • Wysoka kultura technologiczna firmy oraz ich zaangażowanie w dostarczanie najlepszych rozwiązań powoduje, że praca z nimi jest rzeczowa, szybka i bezproblemowa. Dostarczone rozwiązania są stabilne i przyjazne w użyciu.

  KONRAD ROSOCHACKI BEACONSFIELD, QUEBEC, CANADA WWW.RED2.CA
 • Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze sposobu pracy nad każdym z (…) projektów. Innowacyjne i kreatywne rozwiązania oferowanę przez firmę świadczą o dużym zaangażowaniu w wykonywaną pracę, a dostarczane aplikacje są stabilne i zawsze gotowe na czas

  AGNIESZKA JAWORSKA WARSZAWA, POLSKA CROWLEY DATA POLSKA
 • Poziom rozwiązań technicznych wypracowanych przez tą firmę pozwala tworzyć sklepy internetowe o bardzo bogatej funkcjonalności – znacznie przekraczającej standard na rynku – przy jednoczesnym zachowaniu niezwykłej prostoty i intuicyjności w obsłudze.

  MARIUSZ LIS PIASECZNO, POLSKA WWW.FOXBIT.PL
 • Przez cały okres współpracy firma natychmiastowo reagowała na sugestie z naszej strony, a stworzony system internetowy zachowuje parametry wysokiej jakości. (…) Zaimplementowane funkcjonalności pozwalają nam sądzić, że technologicznie dorównujemy największym graczom na rynku aukcji internetowych w Polsce.

  KONRAD SOBICZEWSKI WARSZAWA, POLSKA WWW.AUKCJUSZ.PL
 • I am based in Australia and I receive exceptional service from Bartosz and the team at createIT. They support me with PHP editing as well as being the creators of amazing responsive templates.

  JULIE MCCOY LABRADOR, AUSTRALIA WWW.MCCOYDESIGN.COM.AU

Zadowoleni Klienci

Porozmawiajmy o Twoim projekcie. To przecież nic nie kosztuje.

Jesteśmy tutaj: